Німецька поліція розслідує загадкове вбивство з арбалета у пансіонаті

Поліція знайшла тіла трьох жертв в одному номері

Потрійне вбивство з арбалета сталося в німецькому місті Пассау. Місцева поліція ламає голову над тим, що могло бути причиною та хто винуватець злочину. Об этом сообщает niknews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Жертвами загадкового вбивства стали дві жінки та чоловік. Вони заселилися в пансіонат за день до вбивства і планували провести в цьому місці три дні. На наступний день покоївка виявила тіла в їх номері.

Видання Passauer Neue Presse повідомляє, що на місці злочину поліція знайшла два арбалети. В тілах жертв також були виявлені стріли. Обставини події поки невідомі.

Однією з версій є конфлікт між людьми, внаслідок якого могло статися вбивство. Іншою є версія про четвертого невідомого, який міг вчинити злочин. Будь-які мотиви наразі залишаються невідомими, а поліція проводить розслідування.

Ускладнюється воно тим, що клієнти пансіонату дуже скупо коментують те, що сталося у них по сусідству. Гостьовий будинок, де винайняли кімнату загиблі, розташований на краю лісу, неподалік основної будівлі пансіонату.

Німеччина, загадкове вбивство, кримінал
Пансіонат, де в одній кімнаті було знайдено трьох загиблих // Lino Mirgeler

Відомо, що загиблими є 53-річний чоловік і дві жінки у віці 33 і 30 років. Вони є громадянами Німеччини. Всі вони приїхали з різних місць і не зрозуміло в яких відносинах перебували.

Наразі тіла загиблих відправили на медичну експертизу. Аутопсію повинні зробити у понеділок. Вона покаже час та остаточні причини смерті жертв.

Варто зазначити що у Німеччині арбалет можна вільно придбати з 18 років. Його не потрібно додатково реєструвати і це ще більше ускладнює розслідування.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nimetska_politsiya_rozsliduye_zagadkove_vbivstvo_z_arbaleta_u_pansionati_n1152361”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя