Дешевий піархід, щоб розділити українців: Зеленський про телеміст між NewsOne і Росія 1


8 липня президент України Володимир Зеленський звернувся до українців та президента РФ Володимира Путіна через анонсований телеміст між українським телеканалом NewsOne Віктор Медведчука та пропагандистським російським державним каналом «Росія 1».

У зверненні до українців Зеленський наголосив, що телеміст – «дешевий і небезпечний піархід» перед виборами, метою якого є розділення українців на два табори.

У підсумку президент російською звернувся особисто до Володимира Путіна: «Хочете поговорити? Пропоную наступне. Я, ви, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, прем’єрка Британії Тереза Мей, канцлерка ФРН Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Лукашенко із задоволення прийме нас у Мінську».
Нагадаємо, Служба безпеки України ініціює невідкладне скликання позачергового засідання РНБО у зв’язку із запланованим телемостом між телеканалами NewsOne і Росія 1.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/deshevyy-piarkhid-shchob-rozdilyty-ukrayintsiv-zelenskyy-pro-telemist-z-/” Об этом сообщает horoshienovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя