За тиждень ДСНС відновила дев’ять будинків на Донеччині. ФОТО

Об этом сообщает ПРИТУЛА со ссылкой на СМИ.

За минулий тиждень рятувальники надали медичну та психологічну допомогу 908 громадянам. Про це повідомляє пресцентр Об’єднаних сил

Впродовж минулого тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил залучали до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, виконання інженерних робіт, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Піротехнічні підрозділи впродовж тижня 118 разів залучали до проведення робіт із обстеження та розмінування територій. Обстежено 61 га території, вилучено та знешкоджено 643 вибухонебезпечних предметів (всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучали 4941 разів, обстежено 6051,17 га території і 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 27020 внп).

Особовий склад ДСНС продовжує аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у Мар’їнці, Красногорівці, Гранітному, Бердянському та Чермалику. За тиждень відновлено дев’ять будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 498 житлових будинків.

Рятувальники в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, надали медичну та психологічну допомогу 908 громадянам.

Впродовж тижня в районі проведення операції об’єднаних сил надзвичайних ситуацій не виникало. На території Донецької та Луганської областей пожежна і техногенна обстановка була контрольованою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570460644-za-tizhden-dsns-vidnovila-dev-yat-budinkiv-na-donechchini-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя